Křest časopisu „21“ na Evropském dni jazyků v Hybernské

Studenti nederlandistiky pod vedením Twana Zegerse budou 30.9.2021 na Evropském dni jazyků v Hybernské, pořádaném platformou Library of Languages, představovat svůj projekt „21“ a křtít první číslo jeho papírové podoby. Prezentace je součástí bloku Překlad a tlumočení v době (po)pandemické a začíná v 17:20.

„21“ – Literárně-překladatelský projekt na podporu menších jazyků a autorů v nich píšících
Křest pilotního čísla časopisu založeného na myšlence, že studenti menších filologií mohou pomoci začínajícím autorům zprostředkovat jejich dílo zahraničnímu publiku a sami se u toho naučit pokročilým redakčním dovednostem – vyzkoušeno na studentech nederlandistiky. Prezentace proběhne v češtině a do češtiny tlumočené nizozemštině.

Úvod > Nástěnka > Křest časopisu „21“ na Evropském dni jazyků v Hybernské