Návštěva generální tajemnice Taalunie v Praze

Dne 9.11. Prahu navštívila v rámci cesty po Střední Evropě v doprovodu vlámského diplomatického zástupce v ČR Koena Haverbekeho generální tajemnice Taalunie prof. Kris Van de Poel. S vedením fakulty, ústavu i odělení nederlandistiky hovořila o možnostech podpory vědeckého a didaktického rozvoje oboru nederlandistika, s diplomatickými zástupci Nizozemska, Belgie a Vlámska o podpoře kulturní a další spolupráce a se studenty o jejich motivaci ke studiu, současných projektech a plánech do budoucna.

Zpráva o cestě po Střední Evropě na stránkách Taalunie: zde

Foto (zleva): Velvyslanec Belgického království Grégoire Cuvelier, generální tajemnice Taalunie Kris Van de Poel, vedoucí oddělení nederlandistiky Irena Kozmanová, velvyslanec Nizozemského království Daan Huisinga, profesor oddělení nederlandistiky Yves T´Sjoen

Úvod > Nástěnka > Návštěva generální tajemnice Taalunie v Praze