Resultaat van het Internationaal studentendictee der Nederlandse taal

„Voor de zevende keer alweer werd aan onze faculteit meegedaan aan het internationale studentendictee. Vorig jaar moesten we het dictee voortijdig afbreken wegens een wateralarm, maar dit jaar konden alle dertien deelnemers we het hele dictee afwerken. Daardoor kon Klára Šmejkalová de beste van onze vakgroep worden en niet alleen dat. Ze werd ook de beste van Tsjechië. Daarmee voegt ze zich in een illuster rijtje, bestaande uit Anna Krysová en Barbora Šťastná die beiden al eens Tsjechisch besten waren. Het was een nek-aan-nekrace, want Filip Frantál naderde Klára op een haar. Als derde eindigde Anna Novákova en dat is een prima resultaat voor de 2ejaars bachelorstudente. We zien de toekomst met vertrouwen tegemoet. Klára! Van harte gefeliciteerd!“
„Již posedmé se studentky a studenti naší fakulty zúčastnili mezinárodního studentského diktátu. Předchozí rok jsme kvůli poruše vody v budově museli psaní diktátu předčasně přerušit, letos se však všech třináct účastníků zúčastnilo v plném rozsahu. Kláře Šmejkalové se následně podařilo dosáhnout nejlepšího výsledku z celé skupiny, a nejen to – obsadila také první místo v republice! Připojila se tak k dalším vynikajícím účastnicím Anně Krýsové a Barboře Šťastné, které rovněž v minulosti pokořily český stupeň vítězů. Byl to těsný souboj, neboť Kláře téměř šlapal na paty Filip Frantál. Třetí místo obsadila Anna Nováková – skvělý výsledek pro studentku druhého ročníku bakalářského studia! Co se týče následujících let, není tudíž rozhodně, čeho se bát! Velké gratulace Kláře!“
Albert Gielen
Úvod > Nástěnka > Resultaat van het Internationaal studentendictee der Nederlandse taal