Hostující vyučující A. P. Foolen

V úterý 11. dubna a ve středu 12. dubna přivítáme na našem oddělení hostujícího přednášejícího profesora Foolena z Radboud Universiteit v Nijmegenu, který se bude věnovat lingvistickým tématům: současnému výzkumu částic, s důrazem na použití maar a „slovům s nábojem“ v rámci přednášky O slovech, které by se raději (ne)měly používat.

Srdečně zveme všechny studenty a zájemce z řad odborné veřejnosti. Hostující přednášky, které proběhnou v nizozemštině, zprostředkovává iniciativa ONETS.

Rozpis přednášek:

Téma Datum Čas Místnost
1. přednáška Partikelonderzoek, gedemonstreerd aan de hand van maar Út 11. 4. 10:50 – 12:20 Týmová studovna
2. přednáška Beladen woorden: een discussie over woorden die je misschien maar beter niet meer gebruikt St 12. 4. 10:50 – 12:20 P304

Úvod > Nástěnka > Hostující vyučující A. P. Foolen