Tzv. koronakrize na FF UK

S lítostí oznamujeme, že běžný provoz fakulty je omezen opatřeními v rámci tzv. koronakrize. Výuka 10.3.2020 probíhá beze změn, nicméně s pochopením pro (ne)účastníky zasažené preventivními opatřeními již dnes.

Oddělení nederlandistiky se bude snažit nahradit studentům ušlou inspiraci všemi dostupnými prostředky – zákazu osobního setkávání využijeme k rozvíjení stávajících metod blended learningu, mooc kurzů a experimentování s dalšími možnostmi distančního vzdělávání. Věříme, že nápady, které v tomto segmentu nabízí nizozemskojazyčné prostředí, alespoň částečně vynahradí kontaktní výuku.

Jako kompenzaci ekonomicko-sociálně-praktických dopadů nabízíme např. možnost zápůjček knih od vyučujících pro samostudium, využití infrastruktury oddělení pro tisk studijních materiálů, skypové konzultace. Pokud by Vám opatření způsobila jakékoli další problémy, které si neumíme představit, neváhejte se na nás obrátit.

Úvod > Nástěnka > Tzv. koronakrize na FF UK